"Футбол поза політикою" – Орбан спробував виправдатися за скандал із фанатським шарфом

Прем'єр-міністр Угорщини Віктор Орбан спробував виправдатися за свою появу з фанатським шарфом, на якому було зображено карту "Великої Угорщини" тим, що футбол поза політикою. Про це 22 листопада він написав у Facebook.

"Футбол – це не політика. Не треба бачити те, чого немає. Кожен угорець, який грає за інші збірні, є членом однієї команди", - повідомив Орбан.

Нагадаємо, що вчинок угорського прем'єра не залишився непоміченим європейськими країнами та спровокував скандал. Зокрема, румунський депутат Європарламенту Алін Мітуца закликав ЄС вжити заходів щодо Орбана.

Нагадаємо, що причиною скандалу став фанатський шарф, який надів Орбан – на ньому до складу Угорщини потрапили території інших країн, зокрема України.

Статті

Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Світ
02.12.2023
11:03

"Вперше з моменту вторгнення в Україну Путін виглядає так, ніби може перемогти". Західні медіа про Україну

"Якщо цього не станеться, то наступний рік може стати переломним, після чого Україна опиниться у все більш несприятливому становищі"
Країна
01.12.2023
14:48

На порозі впровадження цивільних партнерств в Україні: про ЛГБТ і не лише

У разі підтримки Верховною Радою закон нарешті допоможе парам визначити взаємні права та обов'язки, питання володіння майном, спадщини, соціального захисту, прав у разі смерті або зникнення партнера/партнерки. Нічого екстраординарного. Все те, що...
Всі статті