ФСБ заявила про запобігання замаху "за завданням українських спецслужб" на трьох керівників Міністерства оборони РФ 

ФСБ заявила про затримання у справі про підготовку замахів на трьох керівників Міністерства оборони РФ громадянина Росії. Про це йдеться в повідомленні відомства. 

Нібито чоловік, 1994 року народження, "за завданням ГУР МОУ через кур'єрські служби організував доставку трьох вибухових пристроїв великої потужності, замаскованих у подарункове пакування, за адресами проживання в Москві керівників підрозділів російського оборонного відомства".

Статті

Світ
16.07.2024
09:57

"Росія навмисно обрала лікарню своєю мішенню". Огляд західних медіа

Між візитом Орбана до Москви і нападом на дитячу лікарню були лише вихідні. Це багато говорить про те, як Кремль ставиться до ініціатив, подібних до ініціативи угорського глави уряду: з байдужістю і радістю від приниження".
Луганськ
15.07.2024
11:16

"Кримнаш" не ваш. Луганський щоденник

Крим став порожнім. Мало людей та багато військових. Нашим – в самий раз, а росіянам страшно. Ба більше, перельоти закриті, а їхати поїздом дуже довго.
Донбас
14.07.2024
18:43

У "ЛНР" ніхто не хоче возити пасажирів навіть за 100 тисяч. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня відзначилися ЗМІ окупованої Луганщини. Легко і невимушено розповіли вони про те, як без діла припадають пилом у гаражах пасажирські автобуси, зразково-показово передані Росією для потреб жителів "ЛНР", як російські будівельні компанії...
Всі статті