ФСБ затримала чергового жителя окупованої Луганщини, звинувативши у "зливі" даних про місця дислокації російських військових

Чергового жителя окупованої території Луганської області затримала ФСБ, звинувативши у "співпраці з Києвом". Відповідне відео, зняте "УФСБ росії по ЛНР", опублікували окупаційні ЗМІ 29 березня.

"У ЛНР затримали жителя республіки, який передавав Києву дані про військових РФ. Заарештований керувався особистими мотивами", - ідеться в повідомленні ФСБ.

ЗМІ уточнили, що зібрану інформацію про місця дислокації ЗС РФ чоловік нібито передавав українським силовикам.

У якому населеному пункті затримали чоловіка, не повідомляють.

Раніше повідомлялося, що жителя і жительку окупованої Луганщини затримала ФСБ, звинувативши у співпраці з СБУ та українськими військовими.

Статті

Світ
16.04.2024
09:07

«Енергійний контрудар може стати джокером у рукаві Сирського». Російські ЗМІ про Україну

"Загальна оцінка українських резервів приводить до висновку: наявних сил і засобів командуванню ЗСУ не вистачить для проведення стратегічного наступу. Але їх достатньо для енергійного контрудару оперативного масштабу на одному напрямку".
Донбас
14.04.2024
18:21

Нове видання обіцяє жителям "ДНР/ЛНР" новини про кішку, яка народила кошенят, і нефарбований паркан. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу були традиційно нудними. Численні близькі до місцевої влади Телеграм-канали слідом за офіційними джерелами масової пропаганди цитували політиків чужої країни і на честь 12 квітня тиражували нічим не підкріплені...
Країна
12.04.2024
15:51

Іпотечна програма "єОселя": шанс на житло, який не всім по кишені

Головна особливість програми – це можливість придбати житло в іпотеку під 3-7% терміном на 20 років з мінімальним внеском 20%. Подібних умов ще ніколи не було на іпотечному ринку України, тому не дивно, що програма користується популярністю.
Всі статті