ФСБ на Луганщині хапає людей просто на вулиці й увозить у невідомому напрямку, згодом звинувачуючи у "шпіонажі"

ФСБ на Луганщині хапає людей просто на вулиці й увозить у невідомому напрямку, щоб згодом звинуватити у "шпіонажі". Відповідне відео, зняте окупантами, розмістив Телеграм-канал "Трибун. Схід" 17 серпня.

"Ось так тепер на Луганщині можна просто йти вулицею, а через секунду тебе грузять в мікроавтобус ФСБ-шники, – сказано в повідомленні. – Потім звинувачують в шпіонажі. Російський мир на Луганщині. Відео публікують російські ресурси".

Раніше повідомлялось, що до 15 років позбавлення волі в "ЛНР" засудили українського захисника Казюка.

Статті

Світ
30.06.2025
22:45

"Нарешті президент США, здається, позбувся наївної ілюзії". Медіа про "українські" заяви і дії адміністрації Трампа

Найбільш прикро, що на саміті не обговорювали нагальну потребу у продовженні військової підтримки України. Також вперше з часу російського вторгнення більше трьох років тому у підсумковому комюніке не було засуджено агресію Владіміра Путіна.
Світ
30.06.2025
14:00

“Закінчується епоха в історії Донбасу, якої ми більше ніколи не побачимо”. Польські медіа про Україну і українців

...Майже 84 відсотки опитаних українців у Познані ніколи не стикалися з дискримінацією, майже 80 відсотків – ніколи не відчували, що місцеві мешканці ставляться до них із засторогою.
Донбас
29.06.2025
13:29

На фестивалі молоді обіцяли заткнути за пояс Голлівуд, "Євробачення" та Альфреда Нобеля з його премією. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу активно цитували маячню Путіна про миролюбність Росії, її право на "історичні території", підступний Захід і, звичайно ж, традиційно-духовні цінності. Однак знайшлося, як то кажуть, місце і для свята. 
Всі статті