Франція розслідує загибель в Україні журналіста AFP як воєнний злочин

Французька антитерористична прокуратура почала розслідування воєнного злочину у зв'язку зі смертю журналіста AFP Армана Сольдіна, який загинув в Україні, передає France24, - пише LB.ua.

Прокуратура заявила, що розслідуванням займатиметься слідчий підрозділ, який спеціалізується на злочинах проти людяності та злочинах на ґрунті ненависті.

Слідчі намагатимуться встановити точні обставини смерті Сольдіна.

Як повідомлялося,  журналіст загинув від ракетного обстрілу поблизу Часового Яру у Донецькій області. Він із колегами потрапили під російський обстріл "Граду", перебуваючи з українськими військовими.

Статті

Країна
29.02.2024
16:51

Легалізація медичного канабісу в Україні: ключові положення

Використання конопель допускається у навчальних цілях, освітній, науковій та науково-технічній діяльності, виробництві (виготовленні) наркотичних засобів, психотропних речовин та лікарських засобів для подальшого застосування у медичній практиці....
Країна Донбас
28.02.2024
16:33

Інвестиції в окупації: "схема" на мільярди

Обіцяючи прихід "інвесторів" з Росії на заводи та шахти, які знелюдніли, представники "ДНР"-"ЛНР" намагаються створити ілюзію реальності "світлого майбутнього". І утримати від міграції рештки нечисленного населення. Це важливо, інакше буде просто ні...
Світ
28.02.2024
10:07

«Третій рік кампанії обіцяє бути визначальним у всіх сенсах». Російські ЗМІ про Україну

З України зробили фактично форпост НАТО, що перевершує за своїм військовим потенціалом більшість держав-членів альянсу, одну з найсильніших у Європі армій із потужною військовою інфраструктурою біля наших кордонів.
Всі статті