ФОТОФАКТ. У Старобільську й Новопскові патріоти пророкують окупантам долю








В окупованих Старобільську й Новопскові з’явились чергові написи, за допомогою яких місцеві партизани пророкують окупантам майбутнє. Про це повідомляють Телеграм-канали "Луганщина оперативна" й "СЕВЕРОДОНЕЦК. Донбасс".



"Смерть рашистам" – не просто напис на стіні, – пише Телеграм-канал "СЕВЕРОДОНЕЦК. Донбасс". – Партизани Новопскова й Старобільського району ретельно стежать за фанатами "руського миру", за зрадниками Батьківщини й пересуваннями військ окупантів. Кожен отримає своє ".



Україна, Старобільськ, Новопсков, липень 2022 року

Раніше повідомлялось, що з однієї зі шкіл Білокуракиного на Луганщині зняли прапори окупантів й викинули в туалет.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
24.04.2026
20:20

«...Це може підвищити його готовність до припинення війни». Огляд західних ЗМІ про Україну

Німеччина та Франція закликали надати Україні «символічні» переваги на етапі, який не включатиме ні сільськогосподарські субсидії ЄС, ні право голосу.
Країна
23.04.2026
09:00

«Мінськ» за лаштунками. Сповідь недипломата. Частина 3

Саме це, друге, засідання ТКГ і стало початковою точкою тих двозначностей та невизначеностей, які до останнього моменту її роботи у лютому 2022 року були основною причиною неефективності переговорів.
Світ
22.04.2026
10:52

«…Чи зможемо ми після підписання мирної угоди підготуватися до великого протистояння із Заходом». Російські ЗМІ про Україну

Наскільки в такій ситуації працюватиме 5-та стаття статуту НАТО, чи збережеться альянс до того моменту в колишньому вигляді - це питання. І, ймовірно, не найближчого майбутнього.
Всі статті