ФК «Шахтар» подарує дітям-переселенцям із Донецької області можливість подивитися фінал Ліги чемпіонів УЄФА в Лондоні на стадіоні «Вемблі»  

ФК «Шахтар» (Донецьк) і фонд Shakhtar Social організовують для дітей-переселенців із Донецької області подорож на фінал Ліги чемпіонів УЄФА, який відбудеться 1 червня в Лондоні на стадіоні «Вемблі». Про це повідомляє пресслужба клубу. 

Зазначається, що п'ятеро маленьких уболівальників «Шахтаря» - це учасники проєкту «Давай, грай». До Лондона поїдуть переселенці з Донецька, Бахмута, Горлівки, Макіївки, а також житель Добропілля.

Ідею українського клубу підтримали партнери з UEFA Foundation. 

 

Статті

Луганськ
15.06.2024
20:03

Робота на віддачу: як працює малий груповий будинок «Світанок», де виховуються діти-переселенці з Лисичанська

Звучить жахливо, але – він не розмовляв, по-перше, бо з ним у лікарні НЕ РОЗМОВЛЯЛИ. А по-друге – бо у нього в усі була пробка. І у ЛОР-відділенні цього не помітили!
Країна
15.06.2024
10:31

Кадрові проблеми Офісу президента: лояльних дедалі менше

"Подивіться, скільки міністрів перебуває у статусі «тимчасово виконуючий обов'язки». Коли кажуть, що багато хто хоче піти, але їх не відпускають, це більш ніж правда. Ідеться і про уряд, і про парламент"
Країна
14.06.2024
11:00

Курс гривні: Нацбанк "хлюпнув кисню" на $5,5 млрд

Ми хочемо, щоб наша нинішня магічна реальність враховувала перспективи того, що так може бути не завжди. І нам, можливо, потрібно зараз уже думати, готуватися, що на нас чекає у другому півріччі 2024 р., що чекає на нас у 2025 р.
Всі статті