Фінляндія, слідом за країнами Балтії, заборонила в'їзд російських автомобілів

Фінляндія забороняє в'їзд в країну російських легкових автомобілів - заборона набуває чинності опівночі. Про це повідомляє видання Yle 15 вересня.

"Запровадження заборони означає заборону на в’їзд автомобілів з російськими номерами. Надалі тільки громадянин ЄС, який постійно проживає в Росії, або член його сім'ї, дипломат або особа, яка з ним схожа, або з гуманітарних міркувань можуть привезти до Фінляндії автомобіль, зареєстрований в Росії", - наводить видання слова міністр закордонних справ Фінляндії Еліни Валтонен.

Як повідомлялось раніше, до Латвії, Литви та Естонії перестали пропускати авто з російськими номерами.

Статті

Луганськ
21.09.2023
11:37

«Викреслити ці 9 років життя МІЖ...». Луганський щоденник

Так поводиться вітчим, який прагне задарувати подарунками дітей своєї нової дружини, дітей від її першого шлюбу, щоб привернути їх до себе. І ми також спідлоба дивимося на все і не віримо.
Світ
20.09.2023
12:00

“Росія виробляє тепер більше боєприпасів, ніж Сполучені Штати і Європа.” Огляд Західних медіа

“Лідери національної безпеки Тайваню попереджають, що зменшення допомоги США Україні збільшить занепокоєність Тайваню мірою американської рішучості. Все менша частка населення острова вірить, що США відправлять війська у випадку війни"
Світ
19.09.2023
10:37

«Похабний мир з Укрорейхом є незмивним гріхом». Російські ЗМІ про Україну

"Православний християнин у російській владі, прочитавши цю книгу, повинен зрозуміти, що паскудний мир з Укрорейхом є страшним гріхом, сприяння йому прирікає Православ'я в Колисці Хрещення Русі на знищення"
Всі статті