Федоров анонсував послугу онлайн-шлюбу у "Дії"

Віцепрем'єр-міністр з інновацій, розвитку освіти, науки та технологій – міністр цифрової трансформації Михайло Федоров анонсував, що у додатку «Дія» найближчим часом з'явиться послуга онлайн-шлюбу. Про це він сказав про це в ефірі телемарафону.

«Плануємо найближчим часом запустити онлайн-шлюб. Можна буде просто одружитися в «Дія» за допомогою відео», – сказав Федоров, не повідомивши деталей нової послуги.

За його словами, там буде «багато цікавих елементів процесу», а послуга буде безпечною та матиме кілька етапів верифікації.

«Це буде унікальним для всього світу. Це дозволить нашим військовим одружитися дистанційно. Це важливий крок», – додав віцепрем’єр.

Як повідомлялося, з лютого 2023 р через портал «Дія» можна подати заяву на одруження. На порталі також можна вибрати час, формат та зал, де планується провести церемонію. Через «Дію» також можна отримати дублікат свідоцтва про шлюб.

З 24 лютого 2022 року в застосунку та на порталі Дія з’явилося понад 70 нових сервісів — від комплексної послуги для ВПО до грантової програми єРобота.

За даними Міністерства юстиції, минулого року в Україні було зареєстровано понад 186 тисяч шлюбів.

Статті

Донбас
26.05.2024
18:29

Ближче ніж на 100 метрів до кордону з Росією наближатися заборонено. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу іноді з гордістю, іноді з натяком на сум визнавали, що анексовані території «ДНР/ЛНР», які РФ всупереч міжнародному праву чомусь називає «повноправними суб'єктами Федерації», як і раніше, російські можновладці...
Країна
25.05.2024
12:00

Посилення мобілізації у дії: що змінилося після 18 травня

"...Поки перебував у ТЦК, наслухався багато історій про те, як людям виписували повістки на блокпостах, у метро, ​​на ринку, був один чоловік, якому виписали повістку прямо біля реєстратури в поліклініці",
Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Всі статті