Федоров: 12-ти річна дитина травмована внаслідок обстрілу військами РФ Пологівського району

Окупанти завдали впродовж доби 343 удари по 8 населених пунктах Запорізької області. Про це повідомив голова Запорізької ОДА Іван Федоров у Телеграм.

"12-ти річна дитина травмована внаслідок обстрілу військами рф Пологівського району. 343 удари по 8 населених пунктах Запорізької області окупанти завдали впродовж доби.  Авіаційний удар військовослужбовці рф здійснили по Малинівці. 47 БПЛА атакували Червонодніпровку, Гуляйполе, Левадне, Роботине, Малу Токмачку, Малинівку та Новоандріївку. 5 РСЗВ-обстрілів прийшлися по Левадному та Роботиному.  290 артударів завдано по території Гуляйполя, Малої Токмачки, Роботиного, Новоандріївки, Малинівки, Долинки та Левадного", - зазначив Федоров.

За його словами, надійшло 11 повідомлень про руйнування житлових будинків та об'єктів інфраструктури.

Статті

Світ
16.04.2024
09:07

«Енергійний контрудар може стати джокером у рукаві Сирського». Російські ЗМІ про Україну

"Загальна оцінка українських резервів приводить до висновку: наявних сил і засобів командуванню ЗСУ не вистачить для проведення стратегічного наступу. Але їх достатньо для енергійного контрудару оперативного масштабу на одному напрямку".
Донбас
14.04.2024
18:21

Нове видання обіцяє жителям "ДНР/ЛНР" новини про кішку, яка народила кошенят, і нефарбований паркан. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу були традиційно нудними. Численні близькі до місцевої влади Телеграм-канали слідом за офіційними джерелами масової пропаганди цитували політиків чужої країни і на честь 12 квітня тиражували нічим не підкріплені...
Країна
12.04.2024
15:51

Іпотечна програма "єОселя": шанс на житло, який не всім по кишені

Головна особливість програми – це можливість придбати житло в іпотеку під 3-7% терміном на 20 років з мінімальним внеском 20%. Подібних умов ще ніколи не було на іпотечному ринку України, тому не дивно, що програма користується популярністю.
Всі статті