Фаріон поскаржилась Залужному, Зеленському та Умєрову на заступника командира 3-ї ОШБр та начштаба "Азову"

Колишня комуністка та скандально-відома екснардепка Ірина Фаріон просить військове керівництво країни "вжити заходів" щодо "хамської поведінки" заступника командира 3-ї ОШБр Максима Жоріна та начштаба "Азову" Богдана Кротевича. Про це вона заявила у своєму телеграм-каналі 14 листопада.

"Надіслала Звернення до наших високопосадовців про необхідність вжити заходів щодо хамської поведінки заступника командира 3-ої ОШБр, майора ЗСУ Максима Жоріна і начальника штабу бригади "Азов" майора Богдана Кротевича на адресу професора, доктора філологічних наук, народного депутата України VII скликання Ірини Фаріон", - заявила екснардепка.

На її думку, українські захисники, які стоять на захисті країни та кожен день знищують окупантів, "паплюжать честь українського офіцера і кидають тінь на всю українську армію".

Як повідомлялось раніше, у Львівській політехніці проходить мітинг студентів за відставку Фаріон.

Статті

Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Донецьк
22.02.2024
11:48

Комунальний колапс. Донецький щоденник

Їм пояснили, що комунальні служби не завозять достатню кількість води до котелень для заповнення системи через аварійний стан труб центрального опалення.
Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Всі статті