Вижити в окупації
Прифронтовий Донбас
Корисно переселенцям
За її словами, росія цілить у цивільну інфраструктуру, зокрема енергетику. «Тому ми працюємо з Україною над відновленням цієї інфраструктури, надаючи надзвичайну допомогу обсягом 1 мільярд євро. Ми також уже передали 400 електрогенераторів», – сказала вона.
Більше новин про Донбас у нашому Telegram каналі
За даними української влади, ударами російських ракет у жовтні була пошкоджена понад третина енергетичної інфраструктури України – електростанцій, трансформаторів, передавальних мереж.
Влада просить українців скоротити споживання електроенергії, що допоможе стабілізувати єдину енергетичну систему країни. Регулярно відбуваються так звані віялові відключення електрики, коли в окремих районах світло зникає на кілька годин.
Ви можете обрати мову, якою в подальшому контент сайту буде відкриватися за замовчуванням, або змінити мову в панелі навігації сайту