Євросоюз запровадить санкції проти організаторів російських "референдумів" в Україні

Європейський Союз запровадить санкції проти організаторів російських псевдореферендумів у чотирьох областях України, які перебувають під окупацією. Про це Kyiv Post 27 вересня повідомляє з посиланням на брифінг представника Європейської комісії Петера Стано.

"Наслідки будуть для всіх людей, які беруть участь у незаконних, нелегітимних референдумах", – заявив чиновник.

Інший високопосадовець ЄС Люк Девін заявив, що до пакету санкцій проти росії потраплять і "особи, які, очевидно, пов'язані з останніми кроками з цими "референдумами". Йдеться про восьмий пакет санкцій, який зараз обговорюють країни Євросоюзу.

Ці санкції безпосередньо пов'язані з проведенням псевдореферендумів на окупованих територіях України. Імовірно, санкції торкнуться і громадян Євросоюзу, які виступили як "міжнародні спостерігачі" на незаконних голосуваннях.

Нагадаємо, що про нові санкції проти РФ через "референдуми" стало відомо буквально напередодні - про це також заявив Пітер Стано.

Статті

Донбас
01.10.2023
20:49

Жителів "ДНР" і "ЛНР" незграбно переконували, як добре їм живеться в Росії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу всіма силами намагалися імітувати всенародну радість з приводу річниці російської анексії частини Донецької та Луганської областей. Скажемо чесно, численні "святкові" новини та репортажі більше нагадували...
Країна
29.09.2023
11:06

Севастополь. Життя в диму та під звуки тривог

"До цього ми розуміли, що живемо у стані війни, що будь-якої миті можуть прилетіти ракети, безпілотники, але це все здавалося десь там, далеко, в акваторії Чорного моря, на якихось військових базах, аеродромах. А зараз ракети прилетіли у центр міста
Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Всі статті