Евакуацію із семи громад Донеччини потрібно посилити через почастішання обстрілів – ОДА

Через збільшення кількість ракетно-артилерійських обстрілів є необхідність у посиленні евакуації жителів Торецької, Костянтинівської, Часовоярської, Авдіївської, Вугледарської, Красногорівської та Очеретинської громад. Про це повідомляє Донецька ОВА.

«Закликаємо мешканців населених пунктів прийняти відповідні рішення та зберегти життя собі та своїм близьким. Ворог б’є з усіх видів озброєння, щодня страждають та гинуть люди. Як би не було важко – потрібно в першу чергу зберегти життя», - наголосили у військовій адміністрації. 

Наразі на підконтрольній українській владі території Донецької області залишається близько 501 тисячі жителів. Понад 1 341 400 цивільних були евакуйовані.

Нагадємо, що 4 квітня було оголошено обов’язкову евакуацію дітей із 21 населеного пункту Донеччини, де безпекова ситуація залишається критичною. Станом на 15 травня евакуювали 115 дітей. Ще 11 не повнолітніх залишаються у населених пунктах, які потерпають від постійних обстрілів.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
24.08.2026
14:15

«Корупція у владі на тлі руйнувань і жертв повітряної ескалації». Україна у фокусі світових ЗМІ

«Зростання кількості корупційних скандалів навколо людей з оточення Зеленського вже сприяло зниженню його рейтингу і викликало серйозне занепокоєння західних партнерів, які виділяють Україні мільярди доларів допомоги»
Донбас
23.08.2026
15:00

І прапор вам у збрую — свято для самотнього віслюка. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу знайшли черговий привід нагадати жителям «ДНР» і «ЛНР», що дванадцять років тому в їхньому житті сталася дуже важлива подія – було зроблено перший крок до повернення в «рідну гавань», а тепер вони є...
Луганськ
20.08.2026
11:14

Громада Луганщини, територія якої повністю знищена. Як працює й гуртується спільнота Попасної

"Загальна кількість населення Попаснянської міської територіальної громади до повномасштабного вторгнення РФ на територію України становила 24600 осіб. Зараз на окупованій території Попаснянської громади залишилось близько 250 осіб".
Всі статті