Евакуація мешканців Селидівської громади триває, бажаючі виїхати можуть зателефонувати до спеціальних центрів

З прифронтової Селидівської громади Донецької області продовжують евакуюати мешканців. Про це повідомила Селидівська МВА у Телеграм 18 травня.

"Триває евакуація цивільного населення Селидівської громади", - сказано в повідомленні.

Уточнюється, що за допомогою гуманітарної місії "Проліска" до залізничного вокзалу м. Покровськ доставлено 6 мешканців нашої громади 18 травня. З них один житель відправлений евакуаційним потягом до Волинської області, де його зустрінуть і допоможуть з розселенням, ще п'ятеро - до міста Дніпро.

"З питань евакуації телефонуйте на Контакт-Центр за номером 0800-33-64-54 або до УСЗН за номером 050-914-25-22", - йдеться також у повідомленні.

Раніше повідомлялось, що рашисти обстріляли кожне деокуповане село Луганщини, де залишаються люди. Масовано били по логістичних шляхах.

Статті

Світ
18.06.2024
10:21

«Доки не дійдемо до польських кордонів...». Російські ЗМІ про Україну

"А яке вони мають право вимагати від нас відкрити Азовське море? Кому збираються забезпечити свободу судноплавства у внутрішньому морі Росії?"
Луганськ
15.06.2024
20:03

Робота на віддачу: як працює малий груповий будинок «Світанок», де виховуються діти-переселенці з Лисичанська

Звучить жахливо, але – він не розмовляв, по-перше, бо з ним у лікарні НЕ РОЗМОВЛЯЛИ. А по-друге – бо у нього в усі була пробка. І у ЛОР-відділенні цього не помітили!
Країна
15.06.2024
10:31

Кадрові проблеми Офісу президента: лояльних дедалі менше

"Подивіться, скільки міністрів перебуває у статусі «тимчасово виконуючий обов'язки». Коли кажуть, що багато хто хоче піти, але їх не відпускають, це більш ніж правда. Ідеться і про уряд, і про парламент"
Всі статті