Евакуаційна група поліції "Білі янголи Луганщини" розпочинає роботу в деокупованих населених пунктах

Евакуаційна група поліції "Білі янголи Луганщини" розпочинає роботу в деокупованих населених пунктах області з 30 березня. Про це повідомила Луганська ОВА у своєму Телеграм-каналі.

"Рішення про створення спеціалізованої групи прийнято з урахуванням складності ситуації в селах та селищах Луганщини, які щодня перебувають під ворожими обстрілами", – сказано в повідомленні.

Уточнюється, що майже місяць працівники поліції у складі групи "Білі янголи Луганщини" удосконалювали знання правил проведення евакуаційних заходів, пройшли спеціалізовану підготовку з тактичних дій та надання домедичної допомоги пораненим.

Основними завданнями групи є такі: евакуація населення з місць, наближених до районів активних бойових дій, серед іншого й евакуація постраждалих з місця обстрілу, супровід та доставка гуманітарної допомоги громадянам, що проживають в прифронтових населених пунктах.

Зазначається, що в розпорядженні поліцейських – автомобілі підвищеної прохідності та сучасні засоби надання екстреної домедичної допомоги. Екіпажі оснащені захисними комплектами – касками та бронежилетами, для захисту громадян під час евакуації.

"Вже сьогодні спеціалізована група вирушає до небезпечних районів для надання допомоги населенню Луганської та сусідніх областей", – сказано в повідомленні.

Раніше повідомлялось, що поліцейські привезли чергову партію гуманітарної допомоги у звільнені села Луганської області.

Статті

Луганськ
15.06.2024
20:03

Робота на віддачу: як працює малий груповий будинок «Світанок», де виховуються діти-переселенці з Лисичанська

Звучить жахливо, але – він не розмовляв, по-перше, бо з ним у лікарні НЕ РОЗМОВЛЯЛИ. А по-друге – бо у нього в усі була пробка. І у ЛОР-відділенні цього не помітили!
Країна
15.06.2024
10:31

Кадрові проблеми Офісу президента: лояльних дедалі менше

"Подивіться, скільки міністрів перебуває у статусі «тимчасово виконуючий обов'язки». Коли кажуть, що багато хто хоче піти, але їх не відпускають, це більш ніж правда. Ідеться і про уряд, і про парламент"
Країна
14.06.2024
11:00

Курс гривні: Нацбанк "хлюпнув кисню" на $5,5 млрд

Ми хочемо, щоб наша нинішня магічна реальність враховувала перспективи того, що так може бути не завжди. І нам, можливо, потрібно зараз уже думати, готуватися, що на нас чекає у другому півріччі 2024 р., що чекає на нас у 2025 р.
Всі статті