Евакуаційна група поліції "Білі янголи Луганщини" розпочинає роботу в деокупованих населених пунктах

Евакуаційна група поліції "Білі янголи Луганщини" розпочинає роботу в деокупованих населених пунктах області з 30 березня. Про це повідомила Луганська ОВА у своєму Телеграм-каналі.

"Рішення про створення спеціалізованої групи прийнято з урахуванням складності ситуації в селах та селищах Луганщини, які щодня перебувають під ворожими обстрілами", – сказано в повідомленні.

Уточнюється, що майже місяць працівники поліції у складі групи "Білі янголи Луганщини" удосконалювали знання правил проведення евакуаційних заходів, пройшли спеціалізовану підготовку з тактичних дій та надання домедичної допомоги пораненим.

Основними завданнями групи є такі: евакуація населення з місць, наближених до районів активних бойових дій, серед іншого й евакуація постраждалих з місця обстрілу, супровід та доставка гуманітарної допомоги громадянам, що проживають в прифронтових населених пунктах.

Зазначається, що в розпорядженні поліцейських – автомобілі підвищеної прохідності та сучасні засоби надання екстреної домедичної допомоги. Екіпажі оснащені захисними комплектами – касками та бронежилетами, для захисту громадян під час евакуації.

"Вже сьогодні спеціалізована група вирушає до небезпечних районів для надання допомоги населенню Луганської та сусідніх областей", – сказано в повідомленні.

Раніше повідомлялось, що поліцейські привезли чергову партію гуманітарної допомоги у звільнені села Луганської області.

Статті

Країна
31.05.2023
14:57

Російський паспорт в окупації: вимушений крок, щоб вижити

Можна скільки завгодно говорити про те, що без російського паспорта ми не могли звернутися за меддопомогою чи влаштуватися на роботу, але я хочу акцентувати на іншому : у якийсь момент його наявність стала умовою, щоб тут залишатися. У мене питання...
Світ
30.05.2023
14:23

«Зеленському наказали тягнути з ескалацією до останнього». Російські ЗМІ про Україну

«Вже що-що, а промивати мізки на Україні вміють, особливо з урахуванням медійної підтримки США та інших країн НАТО. Як наслідок - чимала частка місцевих жителів щиро вірять, що вони захищають свій регіон. І цю проблему нам треба вирішувати»
Донбас
28.05.2023
21:57

Маріуполь стає "чорним" містом для російської армії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

"Нас тут багато місцевих просто ненавидять. Стежать за нами, наводять ракети, чекають українську армію. Просто нестерпно тут"
Всі статті