Естонія випустила монету, присвячену Україні

Естонія випустила в обіг монету, присвячену Україні. Про це повідомляє Банк Естонії.

"Ця монета є нагадуванням про те, що свобода – це найвища цінність, за яку доводиться платити дуже високу ціну. Україна ціною життя своїх людей захищає спільні цінності всього європейського культурного простору і наше завдання – підтримувати її в цьому", – повідомляється в офіційному прес-релізі.

Йдеться про монету номіналом 2 євро, на зворотному боці якої зображено силует жінки, яка тримає в руці голуба, а також напис "Slava Ukraini". Дизайн монети розробила Дар'я Тітова – молода українська біженка, яка навчається в Естонській академії мистецтв.

У Банку Естонії зазначили, що монету також можна придбати як сувенір – весь виторг від цього буде спрямований на підтримку України в протистоянні з РФ. У комплекті йде монетна картка з інформацією про монету.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що у США на честь захисників острова Зміїний випустили колекційну монету.

Статті

Країна
24.03.2023
13:58

Переключення Кропачова: з вугілля на логістику

Віталій Кропачов, який вважався за Порошенка «смотрящим над вуглепромом», з традиційної для нього вугільної сфери переключається на логістику. Купівлю Білгород-Дністровського морського торговельного порту слід вважати досить ризикованою інвестицією...
Країна
23.03.2023
10:00

Візит Путіна до Криму та нові атаки безпілотників: місцеві не розуміють, що це було

Місцевих жителів здивувало, що російський президент жодного слова не сказав про війну чи безпеку в регіоні. Більше того, Путін в принципі не зробив жодної заяви та не провів жодної наради в окупованому Криму.
Донецьк
22.03.2023
11:00

Окупанти змушують отримувати російський паспорт. Донецький щоденник

На початок 2022 року паспорт РФ отримали 860 тисяч осіб на обидві невизнані "республіки". Якщо довіряти офіційним сайтам, то у "ДНР" на той момент проживало 2,24 млн осіб, у "ЛНР" - 1,42 млн. Отже, російські паспорти отримали 23,5% громадян "ЛДНР"....
Всі статті