Естонія першою з країн ЄС віддасть Україні гроші російських олігархів

Влада Естонії оголосила, що розпродасть заарештовані активи росіян, а виручені кошти спрямує на допомогу Україні. Про це глава естонського МЗС Маргус Цахкна оголосив на саміті в Люксембурзі, - повідомляє BILD на русском

"Естонія розробила систему, як можна використовувати заморожені активи", - сказав міністр.

За його словами, незабаром вона буде представлена іншим країнам ЄС. Маргус Цахкна сподівається, що система буде впроваджена по всій Європі. Про плани використовувати заморожені російські активи для відновлення України вже заявила влада Великої Британії.

У Мінфіні ФРН у відповідь на запит BILD заявили, що поки "не бачать законних підстав для конфіскації заморожених активів".

Загалом у Німеччині в рамках антиросійських санкцій замороженню підлягають активи на 5,22 млрд євро. У цю суму входять яхти, будинки і частки росіян у компаніях, зазначено в повідомленні.

Статті

Світ
09.12.2023
17:06

“Кращі шанси України на перехоплення ініціативи на полі бою навесні 2025 року, якщо вона протримається наступного року”. Огляд західних медіа

Пов’язані з Росією пропагандисти ввели в оману американських знаменитостей, заплативши їм за короткі відеокліпи, які потім використали для дискредитації президента Володимира Зеленського.
Країна
06.12.2023
12:22

Гривня: балансування на межі?

У НБУ вперше за довгий час запровадили валютні обмеження для експортерів. Які зазвичай застосовуються при обвалі курсу гривні...
Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Всі статті