Естонія безкоштовно передасть Україні обладнання демонтованих енергоблоків Нарвських електростанцій, яке "припадає пилом"

Обладнання енергоблоків Нарвських електростанцій, які готують до демонтажу, Естонія безкоштовно передасть Україні. Про це повідомив телеканал естонський ETV, - пише "Дзеркало тижня" 25 травня.

"50 років тому перший енергоблок Естонської електростанції дав перший струм. Сьогодні він виведений з експлуатації і вже кілька років припадає пилом на станції. Однак найближчим часом він знову почне виробляти електрику, але вже не в Естонії, а в Україні. Один енергоблок здатний забезпечити електроенергією 150 тисяч людей. У планах енергетиків - передати українським колегам ще два блоки", - йдеться у сюжеті ETV.

Раніше повідомлялось, що в "Укренерго" додали дві години відключення світла ввечері.

Статті

Луганськ
15.06.2024
20:03

Робота на віддачу: як працює малий груповий будинок «Світанок», де виховуються діти-переселенці з Лисичанська

Звучить жахливо, але – він не розмовляв, по-перше, бо з ним у лікарні НЕ РОЗМОВЛЯЛИ. А по-друге – бо у нього в усі була пробка. І у ЛОР-відділенні цього не помітили!
Країна
15.06.2024
10:31

Кадрові проблеми Офісу президента: лояльних дедалі менше

"Подивіться, скільки міністрів перебуває у статусі «тимчасово виконуючий обов'язки». Коли кажуть, що багато хто хоче піти, але їх не відпускають, це більш ніж правда. Ідеться і про уряд, і про парламент"
Країна
14.06.2024
11:00

Курс гривні: Нацбанк "хлюпнув кисню" на $5,5 млрд

Ми хочемо, щоб наша нинішня магічна реальність враховувала перспективи того, що так може бути не завжди. І нам, можливо, потрібно зараз уже думати, готуватися, що на нас чекає у другому півріччі 2024 р., що чекає на нас у 2025 р.
Всі статті