Якщо світ не забезпечить виведення російських військ із ЗАЕС, то усі документи по ядерній безпеці можна викинути на смітник - Зеленський

Світові лідери можуть змусити путіна вивести російські війська з території Запорізької АЕС. У цьому переконаний президент України Володимир Зеленський. Про це лідер держави заявив у своєму вечірньому відеозверненні 18 серпня.

"Росіямає негайно та безумовно допустити представників МАГАТЕ на станцію, і так само негайно і безумовно вивести свої війська з території станції. Світ має силу, щоб це забезпечити. Якщо ж не забезпечить, то це означає, що можна просто викинути на смітник увесь корпус документів щодо ядерної та радіаційної безпеки. Росія знищує цей міжнародний порядок", - сказав Володимир Зеленський.

Як повідомлялося раніше, рашисти готують провокацію на ЗАЕС 19 серпня

Статті

Світ
02.12.2023
11:03

"Вперше з моменту вторгнення в Україну Путін виглядає так, ніби може перемогти". Західні медіа про Україну

"Якщо цього не станеться, то наступний рік може стати переломним, після чого Україна опиниться у все більш несприятливому становищі"
Країна
01.12.2023
14:48

На порозі впровадження цивільних партнерств в Україні: про ЛГБТ і не лише

У разі підтримки Верховною Радою закон нарешті допоможе парам визначити взаємні права та обов'язки, питання володіння майном, спадщини, соціального захисту, прав у разі смерті або зникнення партнера/партнерки. Нічого екстраординарного. Все те, що...
Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Всі статті