ЄС виділить Львову 19,5 млн євро на будівництво соціального житла для ВПО з особливими потребами

ЄС виділить Львову грант у розмірі 19,5 млн євро на будівництво соціального житла для внутрішньо переміщених осіб з особливими потребами, - повідомила пресслужба міськради 19 січня.

"У соціальному житлі тимчасово житимуть переміщені особи з особливими потребами зі всієї України, які постраждали від війни й потребують довготривалої реабілітації. На будівництво соціального житла у Львові ЄС виділить 19,5 мільйонів євро. Завершити будівництво двох 8-поверхових будинків поруч із соціально-реабілітаційним центром НЕЗЛАМНІ планують до початку зими 2023 року", - йдеться у повідомленні.

Відповідна Грантова угода була підписана між Європейською комісією та Львівською міською радою сьогодні, 19 грудня, у Брюсселі.

“Святий Миколай цього року був щедрим для українців, які цього особливо потребують.Європейська комісія виділить 19.5 мільйонів євро на будівництво соціального житла у Львові для українців, які постраждали від війни. Таку угоду підписали щойно з Катериною Матерновою, яка очолює групу підтримки України в ЄС. Вперше таку велику суму Єврокомісія виділяє саме на місто. Цей грант є ще одним добрим знаком солідарності з Україною та українським народом", - повідомив міський голова Львова Андрій Садовий.

“ЄС надаватиме значущу підтримку для будівництва житла для внутрішньо переміщених осіб, які виїздять із регіонів, постраждалих від війни. Ми разом збудуємо новий рівень програми НЕЗЛАМНІ у Львові для підтримки реабілітації жертв російської війни”, - розповіла заступниця Генерального директора з питань політики сусідства та розширення ЄС, Керівниця групи підтримки України Катерина Матернова.

Львів також має виділити земельну ділянку для соціального житла, підвести туди всю комунікацію та облаштувати благоустрій включно з бомбосховищем.

Статті

Луганськ
04.10.2023
10:12

Безсоння. Луганський щоденник

За вечерею я чую їхню розмову з бабусею: «Путін – найкраща людина на землі». І я слухаю їх мовчки, тому що в цей кумедний діалог ніяк не вписуються наші пенсійні справи, тривоги, моє чортове безсоння, подорожчання – ЧЕРГОВЕ – бензину...
Світ
03.10.2023
08:28

«Чи означає це, що в січні-лютому все відразу на фронті й почнеться?». Російські ЗМІ про Україну

Але люди не залишають Донецьк, їм потрібні лікарні, їхні діти повинні ходити до шкіл, нехай навіть у віддалених районах міста, та й тікати від обстрілів краще рівними дорогами. Ось і виходить ситуація, давно описана однією фразою «вони бомблять - ми...
Донбас
01.10.2023
20:49

Жителів "ДНР" і "ЛНР" незграбно переконували, як добре їм живеться в Росії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу всіма силами намагалися імітувати всенародну радість з приводу річниці російської анексії частини Донецької та Луганської областей. Скажемо чесно, численні "святкові" новини та репортажі більше нагадували...
Всі статті