Вижити в окупації
Прифронтовий Донбас
Корисно переселенцям
"Сьогодні Президентка Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн під час щорічного звернення в Європарламенті оголосила про підтримку освіти України. Зокрема, пані Урсула зазначила про виділення 100 мільйонів євро на відновлення шкіл в Україні, які були пошкоджені або вщент зруйновані російськими ракетами та бомбами", - зазначив міністр освіти і науки Сергій Шкарлет.
Більше новин про Донбас у нашому Telegram каналі
Також у зверненні Президентка Єврокомісії запропонувала оголосити 2023 рік Європейським роком навичок, аби більше зосередитися на інвестиціях у розвиток робітничих професій та підвищення кваліфікації фахівців.
"Для України нині надважливо підготувати висококваліфікованих спеціалістів, адже наша мета не просто відбудувати країну, а побудувати її сучасною, сильною, європейською державою. Найкращими інвестиціями завжди були і будуть інвестиції в освіту і знання, адже освіта – це про майбутнє. Наша професійно-технічна освіта з кожним днем удосконалюється, має попит серед вступників – усупереч військовій агресії рф ми не зупиняємося, а йдемо далі. Дякуємо за солідарність, підтримку України, наших громадян та нашого майбутнього – дітей", - резюмував міністр.
Ви можете обрати мову, якою в подальшому контент сайту буде відкриватися за замовчуванням, або змінити мову в панелі навігації сайту