Ердоган збирається провести переговори з путіним у найближчі два-три дні

Президент Туреччини Реджеп Тайїп Ердоган розраховує провести переговори з російським диктатором путіним у найближчі дні. В інтерв'ю NTV він підтвердив, що планує провести ці переговори, - пише NV.

«У найближчі два-три дні планую провести ще одну розмову з президентом Путіним», — сказав Ердоган.

Він також зазначив, що активно обговорював із російським диктатором реалізацію "зернової угоди" та можливість обробки російського зерна на турецьких млинах, а також відправлення його африканським країнам.

Нагадаємо, що 24 лютого 2023 року президент Туреччини Реджеп Тайіп Ердоган провів телефонну розмову з російським диктатором путіним. У ході переговорів вони обговорили землетруси у Туреччині та війну росії проти України.

Статті

Донецьк
09.06.2023
12:00

Сьогоднішній Донецьк очами біженця. Що змінилось в порівнянні з лютим-22

Порівняно з лютим 2022 року життя в Донецьку сильно змінилось. Тому, хто виїзжав, а зараз, з якоїсь причини, змушений був повернутись,  це кидається у вічі.  Воно починається о шостій ранку, а о 17:00 вулиці вже порожні. Раніше такого не було.
Країна
08.06.2023
18:41

Сергій Грабський: За задумом росіян підрив Каховської ГЕС має зупинити наступ ЗСУ та посадити нас за стіл переговорів

Дуже дивно говорити про зрив наступу. Там ніхто не збирався наступати. Форсування Дніпра на тій ділянці – це надзвичайно складна в оперативному та інженерному плані задача. Україна просто фізично не має такої кількості сил та засобів, щоб здійснити...
Країна
07.06.2023
17:48

Зростання тарифів під час війни: є питання

Рішення уряду підняти вартість електроенергії (е/е) для населення під час війни саме собою виглядає, м'яко кажучи,  не дуже гарно. На тлі катастрофічного падіння прибутків українців. Ще більше питань викликають обґрунтування для цього  підвищення
Всі статті