Ердоган заявив, що путін може відвідати Туреччину наприкінці квітня

Президент Туреччини Реджеп Тайіп Ердоган сказав у коментарі телеканалу ATV, що глава РФ путін може відвідати Туреччину 27 квітня, щоб взяти участь у відкритті першої побудованої "Росатомом" атомної електростанції "Аккую", - повідомляє ВВС. News.

"Путін може прилетіти до Туреччини 27 квітня на церемонію відкриття або він може відвідати церемонію в режимі онлайн", - сказав Ердоган.

Видання зазначає, що Туреччина не входить до країн, що ратифікували Римський статут, і тому не визнає рішення МКС.

Як повідомлялося, Міжнародний кримінальний суд у Гаазі 17 березня видав ордер на арешт путіна, а також уповноважену з прав дитини Марію Львову-Бєлову. Їх звинувачують у незаконному вивезенні українських дітей до росії з окупованих територій.

Раніше прес-секретар Кремля Дмитро Пєсков дав негативну відповідь на питання про підготовку візиту путіна до Туреччини.

Статті

Країна
29.09.2023
11:06

Севастополь. Життя в диму та під звуки тривог

"До цього ми розуміли, що живемо у стані війни, що будь-якої миті можуть прилетіти ракети, безпілотники, але це все здавалося десь там, далеко, в акваторії Чорного моря, на якихось військових базах, аеродромах. А зараз ракети прилетіли у центр міста
Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Світ
27.09.2023
20:49

“Війна в Судані дала українцям можливість закріпитися на африканському континенті”. Огляд західних медіа

Україна суттєво погіршила російське “співвідношення войськово-морських сил” – оперативний показник, який вона використовує для вирахування безпілотників, радарів, берегової артилерії тощо, а також суден, хоча до паритету все ще далеко.
Всі статті