Ердоган заявив, що Україна і РФ досягли домовленості про обмін 200 полонених

Президент Туреччини Реджеп Тайїп Ердоган заявив, що Україна і росія досягли домовленості про обмін 200 полонених. Про це йдеться в повідомленні турецького агентства Anadolu, -  передають Українськi Новини.

"Ми зараз працюємо над вирішенням кризи із заручниками. Ми робимо кроки, і ми досягли певної точки... На даний момент, наприклад, досягнуто домовленості про обмін 200 заручниками", - пише агентство з посиланням на слова Ердогана.

Ердоган зазначив, що Туреччина дотримується збалансованої політики між росією та Україною з початку війни і виступає за прислуховування до обох сторін.

 


"Тому у нас є наполегливе бажання звести цих лідерів разом. Давайте їх зберемо. Я хочу від них все почути. Нам поки що не вдалося, але я не без надії", - додав він.

Як повідомлялося, Ердоган заявив, що повернення захоплених Росією територій України полегшить переговорний процес про завершення війни.

В Офісі президента впевнені, що у зустрічі Зеленського з путіним зараз немає сенсу.

У утіна заявили, що "не бачать перспектив" дипломатичного врегулювання ситуації в Україні.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Країна
25.12.2025
12:37

Житлові ваучери на 2 мільйони гривень: нова програма для ВПО, але не для всіх

Питання постійного житла— це не лише про комфорт. Для багатьох родин це про здатність "закріпитися" в громаді, влаштувати дітей у школи й садочки, планувати роботу, лікування, догляд за літніми батьками.
Світ
24.12.2025
12:00

«Українську енергетику добиває упертість Зеленського». Російські ЗМІ про Україну

"Є загальноприйняті принципи організації виборчого процесу. І мільйони громадян не можна позбавляти права голосу, навіть якщо вони і живуть десь за кордоном"
Донбас Країна
22.12.2025
23:59

Війна та люди. Що визначає майбутнє українського Донбасу

Від війни залежить, скільки громадян України виїдуть із регіону і чи буде їм кудись повертатися. Від людей - чи захочуть вони жити в країні, де їх вбиває РФ і стигматизують свої ж "національно свідомі" співвітчизники.
Всі статті