Ердоган прилетів до Сочі для зустрічі з путіним

Президент Туреччини Таїп Ердоган прибув до Сочі на зустріч із Путіним о 12:15 за московським часом 4 вересня. Про це повідомили турецькі ЗМІ 4 вересня.

"Президентський літак приземлився о 12:15 мск. Раніше джерело в канцелярії турецького лідера поінформувало, що переговори почнуться о 13:00 за київським часом, - ідеться в повідомленні. - Головною темою консультацій стане зернова угода".

Уточнюється, що Ердогана супроводжують глава МЗС Фідан, міністр промисловості Качир і низка офіційних осіб.

Раніше повідомлялося, що Ердоган їде в Сочі. На порядку денному переговорів з Путіним є питання про українську зернову угоду та обмін полоненими.

Статті

Світ
21.05.2024
09:35

«Реально мир на Україні практично нікому не потрібен». Російські ЗМІ про Україну

Китай прямо зацікавлений у тому, щоб війна тривала якомога довше, оскільки це гарантує санкційну блокаду Росії з боку Заходу, що робить Піднебесну чи не єдиним безальтернативним ринком збуту російської сировини".
Луганськ
20.05.2024
14:53

Чому досвід психіатрів Луганщини вивчають колеги з країн НАТО

...Після війни в Україні буде близько 5 мільйонів комбатантів, які потребуватимуть послуг з психіатрії та психосоціальної підтримки.
Донбас
19.05.2024
18:44

«Единая Россия» в Луганську змусила школярів збирати сміття. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу хвалили місцеву владу і самі себе. Виходило не дуже. Іноді доводилося маніпулювати заголовками і вдавати, що «все йде за планом». «Великий брат» теж вставляв свої п'ять копійок, намагаючись всіляко показати, що...
Всі статті