Ердоган провів телефонну розмову з путіним

Президент Туреччини Реджеп Таїп Ердоган провів телефонну розмову з главою РФ Путіним, - повідомляє "Анадолу" 24 жовтня.

"Сторони обговорили хід ескалації конфлікту між Ізраїлем і Палестиною та гуманітарну кризу в регіоні", - ідеться в повідомленні.

Зазначається, що Ердоган вказав на "посилення жорстокості щодо палестинських земель" і стрімке зростання кількості жертв серед мирних палестинців. На його думку, "мовчання західних держав перед обличчям того, що відбувається, довело гуманітарну кризу в секторі Гази до "неминучого рівня"".

Президент Туреччини також запевнив, що Анкара продовжить докладати всіх необхідних зусиль для забезпечення спокою в регіоні.

Раніше Зеленський заявив, що росія зацікавлена у війні на Близькому Сході.

Статті

Світ
17.07.2024
10:29

«Вони намагатимуться знову водити нас за ніс». Російські ЗМІ про Україну

Він, по-перше, намагається зупинити стрімке падіння Європи в прірву і, по-друге, послідовно відстоює національні інтереси своєї країни, домагаючись територіальної автономії для угорців Закарпатської України
Світ
16.07.2024
09:57

"Росія навмисно обрала лікарню своєю мішенню". Огляд західних медіа

Між візитом Орбана до Москви і нападом на дитячу лікарню були лише вихідні. Це багато говорить про те, як Кремль ставиться до ініціатив, подібних до ініціативи угорського глави уряду: з байдужістю і радістю від приниження".
Луганськ
15.07.2024
11:16

"Кримнаш" не ваш. Луганський щоденник

Крим став порожнім. Мало людей та багато військових. Нашим – в самий раз, а росіянам страшно. Ба більше, перельоти закриті, а їхати поїздом дуже довго.
Всі статті