Ердоган планує зустрітися з Путіним найближчими днями 

Глава Туреччини Реджеп Ердоган планує зустрітися з Путіним найближчими днями в Астані. Про це заявив глава МЗС Туреччини Хакан Фідан, - пише ТГК Brief 24 червня.

"Путіну передано послання Ердогана щодо врегулювання в Україні, повідомив турецький міністр закордонних справ Фідан", - інформує паблік.

"Глава МЗС Туреччини вважає важливим оприлюднення умов Путіним для пошуків мирного врегулювання конфлікту в Україні", - також пишуть офіційні ЗМІ РФ, додаючи, Пєсков підтвердив РІА Новини, що опрацьовується можливість зустрічі Путіна та Ердогана в Астані.

Статті

Донецьк
19.07.2024
10:20

Донеччан не пускають додому. Донецький щоденник

...З жовтня минулого року потрапити додому людям із донецькою пропискою та українським паспортом – це як виграти у лотерею. Пощастить – не пощастить.
Країна
18.07.2024
10:37

Розлучення, не виходячи з дому. Як розірвати шлюб на відстані

Судова реформа спростила цю процедуру для громадян. Зараз можна розлучитись або отримати інші судові послуги, не виходячи з дому, через сервіс «Електронний суд».
Світ
17.07.2024
10:29

«Вони намагатимуться знову водити нас за ніс». Російські ЗМІ про Україну

Він, по-перше, намагається зупинити стрімке падіння Європи в прірву і, по-друге, послідовно відстоює національні інтереси своєї країни, домагаючись територіальної автономії для угорців Закарпатської України
Всі статті