Енергетики на Сумщині потрапили під артилерійський обстріл окупантів

Енергетики "СУМИОБЛЕНЕРГО" потрапили під артилерійський обстріл окупантів у Шосткинському районі Сумської області. Про це повідомили в Міненерго.

"Сьогодні, 9 квітня, в с. Бачівськ Шосткинського району Вільнослобідська експлуатаційна бригада "СУМИОБЛЕНЕРГО" потрапила під артилерійський обстріл зі сторони кордону з РФ.П'ятеро працівників виїхали відремонтувати пошкоджену внаслідок військової агресії РФ лінію електропередачі на відстані близько 3,5 км від кордону з країною-агресоркою. Всі необхідні дозволи на проведення відновлювальних робіт від військових і органів місцевого самоврядування були отримані", - йдеться в повідомленні.

Енергетики не постраждали, але автомобіль бригади зазнав численних пошкоджень. 

Статті

Луганськ
29.05.2024
10:47

 Безсоромниця. Луганський щоденник

Є ті, хто примудряється заочно оформляти українські пенсії та заново перераховувати російські за 6000 рублів незалежно від результату. На попит знайдеться пропозиція.
Світ
28.05.2024
08:27

«Якщо Путін захоче повернути Януковича на царство, все можливо». Російські ЗМІ про Україну

Усім відомо, що термін його легітимності як президента не закінчився, а був перерваний державним переворотом в Україні. Появу Януковича в розпал переговорів Путіна і Лукашенка не змогли проігнорувати навіть українські політики, які почали просто...
Донбас
26.05.2024
18:29

Ближче ніж на 100 метрів до кордону з Росією наближатися заборонено. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу іноді з гордістю, іноді з натяком на сум визнавали, що анексовані території «ДНР/ЛНР», які РФ всупереч міжнародному праву чомусь називає «повноправними суб'єктами Федерації», як і раніше, російські можновладці...
Всі статті