Олена Зеленська попросила Еміне Ердоган сприяти евакуації до Туреччини ще близько 200 дітей із особливими потребами (ФОТО)

Дружина президента Туреччини Еміне Ердоган зустрілася з Оленою Зеленською, дружиною президента України Володимира Зеленського. Про це повідомляє агентство "Анадолу".

Зустріч відбулася в особняку Вахдеттін у Стамбулі.

"Олена Зеленська розповіла про останні події в Україні, а також про роботу фонду, який носить її ім'я. Вона передала першій леді Еміне Ердоган лист подяки президента Володимира Зеленського за підтримку, надану Україні", - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що висловивши задоволення тим, що Туреччина прийняла у себе 1300 українських дітей-сиріт, Зеленська попросила допомоги в евакуації до Туреччини ще близько 200 дітей з особливими потребами.

"Вказавши, що через війну зросли потреби у сфері охорони здоров'я, Зеленська попросила Еміне Ердоган підтримати постачання машин швидкої допомоги та інкубаторів для новонароджених", - наголошується в повідомленні.

У своєму пості у Твіттері перша леді Ердоган заявила, що рада приймати у себе в Стамбулі Олену Зеленську: «Я вірю, що ми залікуємо рани українського народу, особливо жінок та дітей, які стали жертвами війни».

Еміне Ердоган наголосила, що Туреччина продовжить свою дипломатичну місію за мир у всіх платформах.

Статті

Донбас
28.05.2023
21:57

Маріуполь стає "чорним" містом для російської армії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

"Нас тут багато місцевих просто ненавидять. Стежать за нами, наводять ракети, чекають українську армію. Просто нестерпно тут"
Країна
26.05.2023
12:30

Дерусифікація української металургії: залишився останній крок

Є всі підстави вважати, що за тодішньою експансією державного капіталу з Росії в українську металургію стояли не просто російські громадяни з товстими гаманцями, а особисто російський диктатор. Зрозуміло, акції "Запоріжсталі" формально належать не...
Донецьк
25.05.2023
14:00

Спокуса грошима. Донецький щоденник

Настала черга бігти за російськими паспортами довірливим пенсіонерам, які отримують мінімалку. Вишикувалися вони стрункими рядами в " міграційні ", а представники служб масової дезінформації тут як тут - знімають "правдиві" сюжети про те, скільки...
Всі статті