Екстремізм і дикі штрафи: в Росії мають намір заборонити діяльність тарологів, нумерологів та квадроберів

У Росії заступник голови комітету Держдуми з інформаційної політики, інформаційних технологій та зв'язку Андрій Свинцов заявив, що обговорюється можливість заборони на масову діяльність тарологів і нумерологів, а заразом і квадробінгу, - пишуть росЗМІ жовтня.

Свинцов зазначив, що якщо тарологи дійсно хочуть допомагати людям, то вони повинні отримувати медичну ліцензію. Однак він переконаний, що 99% таких фахівців не мають відповідної кваліфікації. «Ці люди мають бути покарані», - сказав депутат.

Крім того, у рамках обговорення запланованої заборони на послуги тарологів, Свинцов зачепив і нове захоплення дітей - квадробінг, заявивши, що і воно має бути виключено.

«Ми найближчим часом усе це заборонимо, включно з квадроберами. Усе це буде визнано екстремізмом із дикими штрафами», - додав він.

За словами депутата, відповідні ініціативи будуть розглянуті та схвалені депутатами протягом року.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Луганськ
16.06.2025
16:00

"11 років... Новий сусід, бурят..." Луганський щоденник

Одинадцять років – величезний термін. На нашій вулиці за цей час пішли усі старожили. Нові мешканці, буряти, винаймають будинок поруч. Комусь пощастило з нагоди купити нерухомість разом із меблями та теплицями. Вулиця оновилася кардинально.
Донбас
15.06.2025
15:00

Три відтінки «русского мира», або день чужої країни. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня головною темою ЗМІ окупованого Донбасу очікувано стало святкування Дня Росії. Завдання у місцевих пропагандистів було вельми складним. По-перше, треба було щосили показувати, що тимчасово непідконтрольні законній владі Донецька і...
Луганськ
14.06.2025
15:15

Щоденник матері 18-річного добровольця: поранення, сестра, біл-борди з загиблими

«Мамо, через них інші люди гинуть! У нас в учєбці нарік на кухні працював – це огидно! Ти приходиш після марш-броска, а тобі отаке суп наливає! Це огидно! Він займає місце, яке могла б зайняти адекватна нормальна людина з інвалідністю!»
Всі статті