Екс-віцепрем'єр РФ Чубайс потрапив до реанімації з підозрою на отруєння

Колишнього російського віце-прем'єр-міністра Анатолія Чубайса в неділю, 31 липня 2022 року, госпіталізовано до реанімаційного відділення однієї з європейських клінік. Про це повідомила у Телеграм близька до політика московська телеведуча Ксенія Собчак, у батька якої Чубайс розпочинав свою політичну кар'єру.

"Чубайс у реанімації. Говорила щойно з Авдотьєю (дружиною Анатолія Чубайса - ред.). Стан нестабільний. Стало погано. Раптово почали відніматися руки та ноги", - зазначила Ксенія Собчак.

Також вона навела коментар особисто Чубайса:

"Я госпіталізований в одну з європейських клінік з діагнозом синдром Гійєна-Барре. Стан середньої тяжкості, стабільний".

Синдром Гійєна-Барре (СГБ) - це рідкісний стан, при якому імунна система людини вражає власні периферичні нерви.

"Кімнату, де знаходився Чубайс, коли відчув себе зле, обстежили фахівці у костюмах хімічного захисту на предмет отруйних речовин", - додає з цього приводу російський інформаційний ТГ-канал Ateo Breaking.

Нагадаэмо, у дев'яностих роках Чубайс був одним із головних натхненників та провідників ринкових реформ у росії, і працював у командах Анатолія Собчака, Єгора Гайдара та Бориса Єльцина.

Очолював адміністрацію президента Бориса Єльцина. Потім був віце-прем'єром та міністром фінансів, пізніше очолив держкорпорацію "Роснано".

У зв'язку з повномасштабним російським вторгненням в Україну 24 лютого 2022 року виїхав із РФ зі своєю дружиною Авдотьєю. Їх бачили у різних місцях – у Туреччині, на Кіпрі, у Дубаї та в Італії.

Як раніше повідомлялося, від путіна за кордон втік Анатолій Чубайс, який відповідав за "стійкий розвиток"

Статті

Луганськ
20.05.2024
14:53

Чому досвід психіатрів Луганщини вивчають колеги з країн НАТО

...Після війни в Україні буде близько 5 мільйонів комбатантів, які потребуватимуть послуг з психіатрії та психосоціальної підтримки.
Донбас
19.05.2024
18:44

«Единая Россия» в Луганську змусила школярів збирати сміття. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу хвалили місцеву владу і самі себе. Виходило не дуже. Іноді доводилося маніпулювати заголовками і вдавати, що «все йде за планом». «Великий брат» теж вставляв свої п'ять копійок, намагаючись всіляко показати, що...
Країна
18.05.2024
13:54

Звільнення за "зв'язки" з людьми в окупації: Зеленський не підтримав ідею нардепів

Якщо раніше про його «зв'язки» з родичами, які проживають в окупації, знали лише близькі друзі, то тепер він зобов'язаний про це повідомити своє керівництво. Інакше його можуть звільнити
Всі статті