Екс-міністру з команди Януковича повідомлено про підозру у держзраді

Ексміністру освіти часів Януковича Дмитру Табачнику повідомлено про підозру у державній зраді. Про це у Телеграм повідомляє zn.ua з посиланням на Офіс Генпрокурора України.

У тексті підозри зазначається, що Табачник координував діяльність колаборантів на окупованих територіях у Херсонській та Запорізькій областях. Допомогав Володимиру Сальдо та Євгену Балицькому контактувати з заступником міністра охорони здоров’я РФ Андрєєм Плутиницьким для організації робочих процесів у сфері охорони здоров'я у захоплених населених пунктах.

 


При цьому Табачник діяв як представник вищих органів влади РФ.

Табачник листувався із Сальдо для організації його зустрічі із так званим міністром МНС АР Крим для вирішення питання про створення "служби з надзвичайних ситуацій", доповідав співробітнику 9-го управління департаменту оперативної інформації 5-ї служби ФСБ РФ про некомпетентність "керівника Запорізької ВЦА" Балицького.

Табачнику повідомлено про підозру у державній зраді, за що йому загрожує довічне ув'язнення.

Після перемоги революції Гідності у 2014 році Табачник виїхав з території України. 

Статті

Донбас
01.10.2023
20:49

Жителів "ДНР" і "ЛНР" незграбно переконували, як добре їм живеться в Росії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу всіма силами намагалися імітувати всенародну радість з приводу річниці російської анексії частини Донецької та Луганської областей. Скажемо чесно, численні "святкові" новини та репортажі більше нагадували...
Країна
29.09.2023
11:06

Севастополь. Життя в диму та під звуки тривог

"До цього ми розуміли, що живемо у стані війни, що будь-якої миті можуть прилетіти ракети, безпілотники, але це все здавалося десь там, далеко, в акваторії Чорного моря, на якихось військових базах, аеродромах. А зараз ракети прилетіли у центр міста
Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Всі статті