Екс-міністр Олексій Чернишов став головою "Нафтогазу"

Екс-міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов був призначений головою правління Національної акціонерної компанії "Нафтогаз України". Про це повідомляє прес-служба Кабміну.

"Призначити Чернишова Олексія Михайловича головою правління акціонерного товариства "Національна акціонерна компанія "Нафтогаз України", - йдеться у розпорядженні.

Раніше Верховна Рада схвалила звільнення з посади міністра розвитку громад та територій України Олексія Чернишова. До цього з посади голови "Нафтогазу" звільнився Юрій Вітренко.

Як повідомлялося раніше, міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов подавши у відставку.

Статті

Донбас
28.05.2023
21:57

Маріуполь стає "чорним" містом для російської армії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

"Нас тут багато місцевих просто ненавидять. Стежать за нами, наводять ракети, чекають українську армію. Просто нестерпно тут"
Країна
26.05.2023
12:30

Дерусифікація української металургії: залишився останній крок

Є всі підстави вважати, що за тодішньою експансією державного капіталу з Росії в українську металургію стояли не просто російські громадяни з товстими гаманцями, а особисто російський диктатор. Зрозуміло, акції "Запоріжсталі" формально належать не...
Донецьк
25.05.2023
14:00

Спокуса грошима. Донецький щоденник

Настала черга бігти за російськими паспортами довірливим пенсіонерам, які отримують мінімалку. Вишикувалися вони стрункими рядами в " міграційні ", а представники служб масової дезінформації тут як тут - знімають "правдиві" сюжети про те, скільки...
Всі статті