Екс-міністра Табачника підозрюють у співпраці з ФСБ і соратником Кадирова

Ексміністра освіти Дмитра Табачника підозрюють у співпраці з ФСБ і соратником Кадирова. Про це 12 травня повідомили у пресслужбі Офісу генпрокурора та СБУ.

"Після початку повномасштабного вторгнення зрадник координував із представником російської спецслужби свою підривну діяльність проти України. Він брав активну участь в організації псевдореферендумів в окупованих районах Херсонської та Запорізької областей", - розповіли в СБУ.

За даними відомства, міністр часів Януковича перебував на "прямому зв'язку" з Олегом Козловим - співробітником 9-го управління Департаменту оперативної інформації 5-ї служби ФСБ. Як повідомляється, для надання Табачнику "статусу" восени минулого року його призначили так званим "радником" керівника окупаційної адміністрації в тимчасово захопленій частині Запорізької області.

"Саме за його координації більшість навчальних закладів і лікарень регіону було переобладнано під казарми окупаційних угруповань РФ Відповідні "заходи" зрадник проводив спільно з гауляйтерами Сальдо та Балицьким", - повідомили правоохоронці.

Спільно з Мурадом Саїдовим - так званим "смотрящим" від глави Чечні Рамзана Кадирова за регіоном, у квітні минулого року вони організували вивезення до Криму сільгосптехніки зі складів місцевого агрохолдингу.

У результаті українські правоохоронці додатково повідомили Табачнику про підозру за статтею 111-2 (Пособництво державі-агресору) і статтею 438 (Порушення законів і звичаїв війни).

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Табачник став радником ватажка окупантів у Запорізькій області.

Статті

Луганськ
21.09.2023
11:37

«Викреслити ці 9 років життя МІЖ...». Луганський щоденник

Так поводиться вітчим, який прагне задарувати подарунками дітей своєї нової дружини, дітей від її першого шлюбу, щоб привернути їх до себе. І ми також спідлоба дивимося на все і не віримо.
Світ
20.09.2023
12:00

“Росія виробляє тепер більше боєприпасів, ніж Сполучені Штати і Європа.” Огляд Західних медіа

“Лідери національної безпеки Тайваню попереджають, що зменшення допомоги США Україні збільшить занепокоєність Тайваню мірою американської рішучості. Все менша частка населення острова вірить, що США відправлять війська у випадку війни"
Світ
19.09.2023
10:37

«Похабний мир з Укрорейхом є незмивним гріхом». Російські ЗМІ про Україну

"Православний християнин у російській владі, прочитавши цю книгу, повинен зрозуміти, що паскудний мир з Укрорейхом є страшним гріхом, сприяння йому прирікає Православ'я в Колисці Хрещення Русі на знищення"
Всі статті