Екс-міністр культури Євген Нищук очолив Національний академічний драматичний театр ім. Івана Франка

Євген Нищук у виставі "Три товариші" Євген Нищук у виставі "Три товариші"

Колишній міністр культури Євген Нищук очолив Національний академічний драматичний театр імені Івана Франка. Про це повідомляє журнал “Український театр”.

“Євген Нищук – новий генеральний директор-художній керівник Національного академічного драматичного театру імені Івана Франка. Вітаємо та зичимо плідної роботи на новій посаді!” – йдеться у повідомленні.

Наразі Євген Нищук грає у виставах "Момент кохання", "Три товариша", "Украдене щастя", "Весілля Фігаро".

Євген Нищук народився 29 грудня 1972 року в Івано-Франківську. Він є українським актором театру, кіно та дубляжу. Також займається політикою та громадською діяльністю. Народний артист України (2015). Міністр культури України з 27 лютого до 2 грудня 2014 року та з 14 квітня 2016 року до 29 серпня 2019 року. З 22 травня 2023 займає посаду голови Комітету з Національної премії України імені Тараса Шевченка.

До цього посаду керівника Театру імені Франка займав актор, Народний артист України (2004) Михайло Захаревич.

Статті

Донбас
21.04.2024
19:30

"Будуть руйнуватися українські міста, територія України все більше ставатиме диким полем". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу, у повній відповідності до кремлівських методичок, "переживали" за подальшу долю України, раділи відсутності у ЗСУ західної допомоги, а коли палата представників Конгресу США все ж таки проголосувала за...
Луганськ
20.04.2024
19:37

«Ця війна не схожа на жодну іншу»: Україна продовжує напрацьовувати досвід психологічної підтримки поранених і тих, хто повернувся з полону

«Правду кажучи, мені не хочеться знов про все це згадувати… Так, я визнаю, що потребую допомоги психолога. Але зараз мені її не надають»
Країна
20.04.2024
10:00

Хмари на горизонті, або Чому у бізнесу "псується настрій"?

Валовий внутрішній продукт (ВВП) за січень-лютий зріс на 3,6%, за даними Мінекономіки. Не варто забувати, що у січні 2023 р. зафіксовано падіння на 32%, у лютому – на 26%. Тобто, були дуже погані показники. Зараз - зростання.
Всі статті