Екс-куратор російського ВПК Рогозін на Донбасі красується в НАТОвському екіпіруванні вартістю понад мільйон (ФОТО)

Екс-куратор російського ВПК Дмитро Рогозін, який час від часу приїжджає на окупований Донбас, екіпірований та озброєний за стандартами НАТО. Одяг та боєкомплект Рогозіна вартістю понад мільйон рублів журналісти "Можемо пояснити" оцінили у мільйон рублів.

Так, "глава радників у зоні СВО" одягнений в австрійську куртку Carinthia та турецький бронежилет фірми BIKATEX. Як зазначає "МО", Z-військори обурюються, чому Рогозін не віддав перевагу комплекту "Ратник", який вимагав поставити на озброєння ще 2013-го.

У жилеті у екс-глави "Роскосмосу" знайшли ріжки для німецького пістолета-кулемета MP-5 та магазини до американського автомата FN SCAR-H. На фото Рогозін також позує з американською штурмовою гвинтівкою AR-15 та пістолетом, схожим на Glock-18.

З російського у Рогозіна виявився лише шолом від "Армокому", ціна якого починається від 120 тис.

Статті

Луганськ
15.06.2024
20:03

Робота на віддачу: як працює малий груповий будинок «Світанок», де виховуються діти-переселенці з Лисичанська

Звучить жахливо, але – він не розмовляв, по-перше, бо з ним у лікарні НЕ РОЗМОВЛЯЛИ. А по-друге – бо у нього в усі була пробка. І у ЛОР-відділенні цього не помітили!
Країна
15.06.2024
10:31

Кадрові проблеми Офісу президента: лояльних дедалі менше

"Подивіться, скільки міністрів перебуває у статусі «тимчасово виконуючий обов'язки». Коли кажуть, що багато хто хоче піти, але їх не відпускають, це більш ніж правда. Ідеться і про уряд, і про парламент"
Країна
14.06.2024
11:00

Курс гривні: Нацбанк "хлюпнув кисню" на $5,5 млрд

Ми хочемо, щоб наша нинішня магічна реальність враховувала перспективи того, що так може бути не завжди. І нам, можливо, потрібно зараз уже думати, готуватися, що на нас чекає у другому півріччі 2024 р., що чекає на нас у 2025 р.
Всі статті