Екс-главу прокуратури Миколаєва звинуватили у держзраді за співпрацю з росіянами

Колишнього керівника Миколаївської окружної прокуратури звинувачують у державній зраді. Про це 9 вересня повідомляє прес-служба СБУ.

Співробітники Служби безпеки України завершили досудове розслідування, в рамках якого встановили, що чоловік передавав окупантам інформацію про результати обстрілу, а також паролі на блокпостах. Причому з окупантами він співпрацював із власної ініціативи.

Також екс-глава прокуратури використав власні повноваження для збирання інформації військового та оперативно-службового характеру. Крім оперативної обстановки в регіоні, результатів обстрілів та паролів він також передавав рашистам інформацію про полонених російських солдатів.

Для конспірації екс-глава прокуратури діяв через посередника. Наразі обвинувальний акт щодо чоловіка направили до суду. Санкція частини 2 статті 111 КК України (державна зрада, вчинена за умов воєнного стану) передбачає покарання у вигляді 15 років або довічного позбавлення волі з конфіскацією майна.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що в Івано-Франківську судитимуть групу шпигунів, які передавали окупантам дані про військові об'єкти.

Статті

Донбас
28.04.2024
19:38

Нам нікуди повертатися: у російській історії немає періоду, який можна назвати моделлю для побудови державності. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня головний «філософ» окупованого Донбасу Олександр Ходаковський раптово заявив, що ніяких скрєп у Росії не було і немає, що російська історія, навіть у викладі Путіна, не дає жодних моделей для «можемо повторити». Тобто, повертатися...
Країна
27.04.2024
09:00

Театр під час війни: відновлення і нові сцени

Як театри, попри всі труднощі, працюють, гастролюють і створюють нові сценічні майданчики, розповідаємо в матеріалі.
Донецьк
26.04.2024
16:00

Відновлення Донеччини: поки навіть не в проєкті, але…

Стосунки влади і громадськості ніколи не були виключно конструктивними, на Донеччині зокрема, - передусім через взаємну недовіру, брак досвіду, неспівпадіння уявлень про співпрацю і просто небажання влади бути додатково контрольованою.
Всі статті