Екологічна катастрофа на Луганщині: населені пункти Сєвєродонецького району підтоплює через опади та знищення лісів

Невеликі населені пункти поблизу Сєвєродонецька зазнають підтоплення через те, що активні бойові дії знищили соснові ліси (Кремінський ліс. - "ОстроВ"), зима була досить теплою та з великою кількістю опадів. Про це повідомив начальник Сєвєродонецької РВА Роман Власенко в ефірі "Єдиних новин" 12 лютого.

"В екологічному плані є інформація про те, що населені пункти навколо Сєвєродонецька - сільські, невеличкі - там підтоплення. Це теж наслідки активних бойових дій", - сказав Власенко.

Він підкреслив, що підтоплення є наслідком знищення лісів. Крім того, йому сприяла не дуже холодна зима й велика кількість опадів.

"Все це дуже негативно впливає на побут місцевих мешканців", - зазначив Власенко.

Він також повідомив, що на території Сєвєродонецького району через негоду теж частково відсутнє електропостачання, але в цілому в значно менших масштабах, ніж на півдні області.

Зазначається, що через відсутність опалення та інших комунальних послуг ті люди з Сєвєродонецького району, в яких була можливість, виїхали на зиму в населені пункти, розташовані подалі від лінії фронту.

Раніше повідомлялось, що окуповані селища Сиротине та Борівське Сєвєродонецької громади страждають від підтоплення.

Статті

Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Світ
20.02.2024
08:36

«Україна переходить до нової фази бойових дій. Вони становлять для нас реальну загрозу». Російські ЗМІ про Україну

"Твердження про те, що всі військові конфлікти завершуються миром, далеко не завжди відповідає дійсності. Війни можуть також завершитися "гіршим миром", який лише перенесе зіткнення держав у майбутнє"
Донбас
18.02.2024
18:06

"Два роки перебіжками ходили, малюки два роки дитинства втратили". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Без сумніву, ТОП темою ЗМІ окупованого Донбасу минулого тижня було взяття російськими військами того, що залишилося від багатостраждальної Авдіївки, колись процвітаючого міста-супутника Донецька. Очевидно, що окупанти мають право сурмити перемогу,...
Всі статті