Е-кабінет для військовозобов'язаних має запрацювати з 18 травня - Міноборони

Електронний кабінет, у якому чоловіки призовного віку можуть оновити дані, має запрацювати із суботи, 18 травня, коли набуде чинності закон про вдосконалення мобілізації. Про це повідомив речник Міністерства оборони Дмитро Лазуткін в ефірі "Радіо Свобода".

"Має запрацювати. Але слід зазначити, що це буде така mvp-версія так звана (версія продукту з мінімальним набором функцій). Тобто надалі будуть додаткові опції в електронному кабінеті. Наразі це ж буде можливість оновити свої дані. Передусім ідеться про електронну пошту, ідеться про телефон і місце проживання", - сказав Лазуткін.

Як повідомлялося, МВС раніше запустило два сервіси для військовослужбовців та працівників органів системи МВС

Статті

Луганськ
15.06.2024
20:03

Робота на віддачу: як працює малий груповий будинок «Світанок», де виховуються діти-переселенці з Лисичанська

Звучить жахливо, але – він не розмовляв, по-перше, бо з ним у лікарні НЕ РОЗМОВЛЯЛИ. А по-друге – бо у нього в усі була пробка. І у ЛОР-відділенні цього не помітили!
Країна
15.06.2024
10:31

Кадрові проблеми Офісу президента: лояльних дедалі менше

"Подивіться, скільки міністрів перебуває у статусі «тимчасово виконуючий обов'язки». Коли кажуть, що багато хто хоче піти, але їх не відпускають, це більш ніж правда. Ідеться і про уряд, і про парламент"
Країна
14.06.2024
11:00

Курс гривні: Нацбанк "хлюпнув кисню" на $5,5 млрд

Ми хочемо, щоб наша нинішня магічна реальність враховувала перспективи того, що так може бути не завжди. І нам, можливо, потрібно зараз уже думати, готуватися, що на нас чекає у другому півріччі 2024 р., що чекає на нас у 2025 р.
Всі статті