Джерела з оточення російського командира Кулакова підтвердили його загибель внаслідок удару по Ай-Петрі

Внаслідок ракетного удару 13 квітня по базі окупантів на горі Ай-Петрі на півдні Криму загинув командир військової частини №85683 Олександр Кулаков. Про це Суспільне Крим повідомило джерело з оточення командира.

"Внаслідок атаки сильно пошкоджені будинки офіцерського складу і поранено велику кількість російських військових. Окупанти намагаються приховати будь-яку інформацію щодо наслідків ракетного удару по військовій базі ППО РФ на горі Ай-Петрі", — зазначає джерело.

Раніше джерела ASTRA в екстрених службах окупованого півострову повідомили, що на горі знаходиться "таємна" військова база ППО 3-го радіотехнічного полку збройних сил росії.

За даними видання, ракетна атака на в/ч 85683 на горі Ай-Петрі на півдні тимчасово окупованого Криму відбулась 13 травня близько 6-ї ранку.

Як повідомлялося, унаслідок ракетної атаки було пошкоджено російську базу ППО на горі Ай-Петрі в Криму, серед ліквідованих - командир військової частини

Статті

Луганськ
17.05.2024
10:41

 «Розумні люди зберігають свою думку при собі». Луганський щоденник

Якщо ти живеш за правилами, не намагаючись порушувати їх, ти житимеш нормально. Просто нормально. Можливо, погано, а може, добре, але ти житимеш. Якщо ж ти замахнувся своїм маленьким кулачком на систему, ти теж житимеш, але житимеш погано
Країна
16.05.2024
14:18

Від ідей до конкретних проектів: війні не вдалося зупинити бізнес Дніпропетровщини

Прифронтова Дніпропетровська область увійшла в трійку лідерів серед регіонів за кількістю нових бізнесів. Упродовж першого кварталу 2024 року в області відкрито майже 7 тисяч ФОПів. Водночас, за чотири місяці регіон має економічні втрати: тут...
Країна
16.05.2024
10:35

Коломойський: розмова продовжується

Реанімувавши старі звинувачення щодо співвласника групи "Приват" І.Коломойського, влада виклала свій останній та вирішальний козир у діалозі з опальним олігархом. Але чи призведе це до бажаного результату – велике питання.
Всі статті