Дюжина «200-х» та шість десятків «300-х»: у Донецьку "прилетіло" по штабу Росгвардії

Обстріл споруди у Калинінському районі Донецька, про який окупанти повідомляли 27 березня, виявився влучним ударом із системи реактивного залпового вогню HIMARS по штабу Росгвардії. Про це повідомив військовий оглядач Андрій Цаплієнко 29 березня у своєму телеграм-каналі.

За його інформацією, були ліквідовані 12 окупантів та ще 60 зазнали поранень.

"Штаб Росгвардії в Донецьку познайомився з HIMARS. Кажуть про дюжину «200» та шість десятків «300». Влучання було 27 березня", - пише Цаплієнко.

Нагадаємо, окупанти повідомили про потужний обстріл Калінінського району Донецька, додавши, що  був "приліт чотирьох реактивних снарядів із РСЗВ у тиловому районі".

Статті

Країна
19.06.2024
11:41

Підвищення податків: забуті обіцянки

Йдеться про податки, які сплачують зі своєї кишені звичайні громадяни. Ніхто не пропонує підвищити податок на прибуток підприємств, дивіденди акціонерів (податок на інвестиційний дохід), рентні платежі за надрокористування, екологічний податок. Це...
Світ
18.06.2024
10:21

«Доки не дійдемо до польських кордонів...». Російські ЗМІ про Україну

"А яке вони мають право вимагати від нас відкрити Азовське море? Кому збираються забезпечити свободу судноплавства у внутрішньому морі Росії?"
Луганськ
15.06.2024
20:03

Робота на віддачу: як працює малий груповий будинок «Світанок», де виховуються діти-переселенці з Лисичанська

Звучить жахливо, але – він не розмовляв, по-перше, бо з ним у лікарні НЕ РОЗМОВЛЯЛИ. А по-друге – бо у нього в усі була пробка. І у ЛОР-відділенні цього не помітили!
Всі статті