Двоє шахтарів загинули у водозбірнику "приватної шахти" в окупованому Хрустальному на Луганщині

Тіла двох гірників дістали з водозбірника так званої "приватної шахти" в Хрустальному Луганської області, окупованому з 2014 року. Про це повідомило "МНС ЛНР", пишуть окупаційні ЗМІ 27 липня.

"Гірничорятувальники витягли на поверхню тіла двох гірників краснолуцького гірничодобувного підприємства "Інтерпласт", - йдеться в повідомленні.

У "МНС ЛНР" розповіли, що "було проведено розвідку гірничих виробок шахти. У водозбірнику... були виявлені двоє розшукуваних чоловіків без ознак життя".

Раніше повідомлялося, що один чоловік загинув, троє поранені під час підриву на невідомому пристрої біля Трьохізбенки на окупованій Луганщині.

Статті

Країна
12.04.2024
11:24

"Економічне бронювання" від мобілізації: "робота в білу" чи "податок на боягузтво"?

На одного воїна, який захищає Україну, має бути 8 осіб, які забезпечують економічно утримання цього воїна. Потрібно знаходити ті заходи та засоби, які можуть сприяти підняттю рівня економіки
Луганськ
11.04.2024
10:39

Життя стає інакшим. Луганський щоденник

Кордони особистості закінчуються на сім'ї, все що ширше – держава, і там ти собі вже не належиш: маєш бути, як усі, отже – ніким.
Світ
10.04.2024
09:04

"Для захисту залишається мало що, крім молитви". Огляд західних медіа

"Якби це залежало від мене, я б перестріляла цих виродків... і стерла б Бєлгород з лиця землі"". "Гострі слова Тимохіної вражають, адже вона народилася в Росії і більшість її родичів досі живуть там, – зазначили у британському виданні.
Всі статті