Двоє людей загинули і десятьох поранено внаслідок авіаударів РФ по Донеччині

Російські війська за минулу добу вбили двох жителів Донеччини, ще десятьом цивільним завдали поранень. Про це повідомив голова обласної військової адміністрації Павло Кириленко.

За 29 травня двоє людей загинули під обстрілами в Торецьку та вісім дістали поранення. Ще двоє жителів постраждали внаслідок ворожого удару в Званівці. 

Кириленко підкреслив, що станом на сьогодні неможливо встановити точну кількість жертв у Маріуполі та Волновасі.

Як повідомлялося, у понеділок російські війська скинули на Торецьк дві бомби ФАБ-250. Одна з них упала влучила по автозаправній станції, друга бомба впала на адміністративну будівлю.

Статті

Країна
29.09.2023
11:06

Севастополь. Життя в диму та під звуки тривог

"До цього ми розуміли, що живемо у стані війни, що будь-якої миті можуть прилетіти ракети, безпілотники, але це все здавалося десь там, далеко, в акваторії Чорного моря, на якихось військових базах, аеродромах. А зараз ракети прилетіли у центр міста
Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Світ
27.09.2023
20:49

“Війна в Судані дала українцям можливість закріпитися на африканському континенті”. Огляд західних медіа

Україна суттєво погіршила російське “співвідношення войськово-морських сил” – оперативний показник, який вона використовує для вирахування безпілотників, радарів, берегової артилерії тощо, а також суден, хоча до паритету все ще далеко.
Всі статті