Двоє людей загинуло, підірвавшись на протипіхотній міні в Ізюмському районі Харківщини

Внаслоідок підриву на протипіхотній міні двоє людей загинуло в Ізюмському районі Харківщини 16 лютого. Про це повідомила ДСНС України в Телеграм.

"Двоє людей загинули, ще один травмований внаслідок підриву на боєприпасі. Подія сталася сьогодні поблизу с. Довгеньке Ізюмського району. Попередньо, люди підірвалися на протипіхотній міні", - сказано в повідомленні.

Зазначається, що деокуповані території буквально "усіяні" вибухонебезпечними предметами. 

"Вкотре нагадуємо про важливість дотримуватися правил мінної безпеки: пересувайтесь лише перевіреними шляхами, не торкайтеся підозрілих предметів, не намагайтеся їх переміщати", - пише ДСНС.

Раніше повідомлялось, що в Куп'янському районі загинуло троє людей через влучання авіабомбою в автомобіль.

Статті

Країна
24.04.2024
15:26

Коли кров рятує життя: як Дніпропетровщина тримає донорський фронт

Кров – це ресурс, який неможливо замінити штучною речовиною. І від цього ресурсу залежить життя як військових, так і цивільних. Донорство вже понад два роки тримає свою лінію оборони. І нашій країні вкрай важливо перейти від стихійного донорства до...
Світ
23.04.2024
17:26

«Брати приклад із Леніна і змінити, нарешті, внутрішню політику». Російські ЗМІ про Україну

У такий гарний весняний день навіть не хочеться писати про цей цирк виродків під назвою "конгрес США", але кілька важливих тез по суботньому голосуванню все ж таки окреслимо...
Донецьк
22.04.2024
18:04

ВЕЗ і криза довіри. Донецький щоденник

З усього обіцяного раніше вдалося реалізувати лише одне – «приєднання» до РФ. Та й то якось кособоко: начебто всіх обрусили, тобто видали паспорти з курками, але за фактом «руськими» жителі «ДНР» вважаються виключно у своєму зоопарку.
Всі статті