Двоє курсантів ДСНС загинули через вибух снаряду у гуртожитку на Харківщині: розпочато розслідування

Двоє курсантів Національного університету цивільного захисту, розташованого в Харківській області, загинули внаслідок детонації вибухонебезпечного предмета в гуртожитку. Про це повідомив Міжрегіональний центр гуманітарного розмінування та швидкого реагування.

"Сталася надзвичайна подія, а саме детонація ВНП, тип якого встановлюється. На жаль, внаслідок події загинуло двоє співробітників ДСНС. Наразі проводиться перевірка. Обставини події встановлюються правоохоронними органами", - сказано у повідомленні.

Ситуацію ввечері 1 червня офіційно прокоментували і в ДСНС. Там повідомили, що комісія апарату вже проводить службове розслідування. Відсторонено чотирьох осіб, відповідальних за навчальний процес.

"Ми зацікавлені в тому, щоб винні отримали справедливе покарання. Це великий біль і непоправна втрата", - зазначили в ДСНС.

За даними прес-секретаря Харківської обласної прокуратури Дмитра Чубенка, два курсанти 21 і 22 років померли від отриманих травм у кареті швидкої допомоги дорогою, ще один 20-річний юнак дістав поранення. Усі троє навчалися на третьому курсі університету цивільного захисту.

Статті

Країна
29.09.2023
11:06

Севастополь. Життя в диму та під звуки тривог

"До цього ми розуміли, що живемо у стані війни, що будь-якої миті можуть прилетіти ракети, безпілотники, але це все здавалося десь там, далеко, в акваторії Чорного моря, на якихось військових базах, аеродромах. А зараз ракети прилетіли у центр міста
Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Світ
27.09.2023
20:49

“Війна в Судані дала українцям можливість закріпитися на африканському континенті”. Огляд західних медіа

Україна суттєво погіршила російське “співвідношення войськово-морських сил” – оперативний показник, який вона використовує для вирахування безпілотників, радарів, берегової артилерії тощо, а також суден, хоча до паритету все ще далеко.
Всі статті