Вижити в окупації
Прифронтовий Донбас
Корисно переселенцям
Дві пенсіонерки відкладали гроші на дрони зі своєї пенсії та зібрали майже 40 тис. грн. Про це повідомляє Рожнятівська селищна рада.
Більше новин про Донбас у нашому Telegram каналі
"З такими людьми здолаємо ворога! Вчинок двох пенсіонерок вартий наслідування! Мешканка Рожнятова Скубрієва Людмила Володимирівна та її родичка з Києва Гіль Галина Марківна придбали два дрони-камікадзе для ЗСУ. Вони назбирали зі своєї пенсії майже по двадцять тисяч гривень кожна. Такий внесок захоплює і надихає, додає віри в Перемогу", - йдеться в дописі.
У селищній раді подякували за такий значний внесок для наших воїнів і повідомили, що нещадні до ворога пташки – дрони – уже в дорозі до 10-ї ОГШБ "Едельвейс".
Ви можете обрати мову, якою в подальшому контент сайту буде відкриватися за замовчуванням, або змінити мову в панелі навігації сайту