Дві людини дістали поранення під час російських обстрілів Херсонщини

Російські окупанти протягом 4 червня 28 разів обстріляли мирні населені пункти Херсонщини. Про це у Телеграм повідомляє Херсонська ОВА.

"Випустили 176 снарядів з артилерії, мінометів, авіації, "Градів" та безпілотників. Російські військові поцілили  у житлові квартали населених пунктів області; територію та будівлі заводу та комунального підприємства Бериславського району", - йдеться у повідомленні.

Уточнюється, що внаслідок обстрілів 2 людини дістали поранення.

Як повідомлялося, на Донеччині російськими обстрілами поранені жителі у трьох населених пунктах.

Статті

Донбас
01.10.2023
20:49

Жителів "ДНР" і "ЛНР" незграбно переконували, як добре їм живеться в Росії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу всіма силами намагалися імітувати всенародну радість з приводу річниці російської анексії частини Донецької та Луганської областей. Скажемо чесно, численні "святкові" новини та репортажі більше нагадували...
Країна
29.09.2023
11:06

Севастополь. Життя в диму та під звуки тривог

"До цього ми розуміли, що живемо у стані війни, що будь-якої миті можуть прилетіти ракети, безпілотники, але це все здавалося десь там, далеко, в акваторії Чорного моря, на якихось військових базах, аеродромах. А зараз ракети прилетіли у центр міста
Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Всі статті