Два донецьких колаборанти Ізмайлов і Мармазов презентували у Москві збірку, "пов'язану з Донбасом"

Два колаборанти з Донецька журналіст-зрадник Олег Ізмайлов та колишній прес-аташе ФК "Шахтар" Руслан Мармазов "спливли" у Москві, де представили складену ними збірку "Велике відкриття країни вогню". Про це пишуть пропагандистські росЗМІ 16 грудня.

Зазначається, що у складанні книги брали участь співробітники медіагрупи "Росія Сьогодні", автори телеграм-каналу "Донбас вирішує" Руслан Мармазов та Олег Ізмайлов, а також голова видавничого дому Edit Наталія Чернецька.

У книзі зібрані твори класиків російської літератури ХІХ століття, що різною мірою стосуються теми Донбасу, що, на думку пропагандистів, в умовах війни та окупації Росією частини Донецької та Луганської областей "дозволяє читачеві особливо яскраво усвідомити ту думку, що Донбас завжди був і є невід'ємною частиною Росії".

Книга була зверстана та надрукована в Донецьку.

Статті

Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Донбас
26.11.2023
20:17

Як народ Донбасу лякали і принижували європейським благополуччям. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня в окупованому Донецьку відбувся захід із гучною і пафосною назвою "Всеросійська наукова конференція "Денацифікація України: історія та сучасність". Звичайно, місцеві журналісти постаралися вичавити з цього інформаційного приводу...
Країна
24.11.2023
18:04

Український «плебісцит смертю» 1932–1933 років. Для чого?

Хлібна криза 1927–1928 pp. і брак валюти, що надходила від продажу хліба за кордон, могли зірвати плани радянського уряду щодо економічного розвитку СРСР. Потрібний був механізм безперервного постачання хліба державі.
Всі статті