"Дуже вдячні": вдови бойовиків "ДНР" і "ЛНР" отримали від росіян з панського плеча шуби

Російський фонд з Москви передав вдовам ліквідованих на війні проти України терористів «Л/ДНР» шуби замість їх чоловіків. Про це повідомляють телеграм-канали окупантів.

Жінки на камеру кажуть, що вони дуже вдячні й не очікували такої "допомоги" від росіян.

Нагадаємо, що вдовам ліквідованих в Україні мобіков з росії іноді щастить набагато більше - їм вдається отримати авто "Ладу".

Статті

Країна
24.03.2023
13:58

Переключення Кропачова: з вугілля на логістику

Віталій Кропачов, який вважався за Порошенка «смотрящим над вуглепромом», з традиційної для нього вугільної сфери переключається на логістику. Купівлю Білгород-Дністровського морського торговельного порту слід вважати досить ризикованою інвестицією...
Країна
23.03.2023
10:00

Візит Путіна до Криму та нові атаки безпілотників: місцеві не розуміють, що це було

Місцевих жителів здивувало, що російський президент жодного слова не сказав про війну чи безпеку в регіоні. Більше того, Путін в принципі не зробив жодної заяви та не провів жодної наради в окупованому Криму.
Донецьк
22.03.2023
11:00

Окупанти змушують отримувати російський паспорт. Донецький щоденник

На початок 2022 року паспорт РФ отримали 860 тисяч осіб на обидві невизнані "республіки". Якщо довіряти офіційним сайтам, то у "ДНР" на той момент проживало 2,24 млн осіб, у "ЛНР" - 1,42 млн. Отже, російські паспорти отримали 23,5% громадян "ЛДНР"....
Всі статті